Likeur Lees meer.
De We Zijn Er Weer Bij Oranje Likeur 30% van De Kleine Stoker is een feestelijke Nederlandse likeur, speciaal ontwikkeld voor supporters die graag proosten op sportieve successen. Met zijn opvallende oranje uitstraling en fruitige karakter is deze likeur een knipoog naar de bekende supporterskreet en perfect voor wedstrijden, borrels en feestelijke momenten.
In het aroma komen frisse tonen van sinaasappel, mandarijn en citruszeste naar voren. De smaak is zacht, fruitig en lichtzoet, met accenten van rijpe sinaasappel, citrusfruit en subtiele kruidige nuances. Dankzij het alcoholpercentage van 30% ABV heeft de likeur voldoende body zonder zijn toegankelijke karakter te verliezen.
De likeur is heerlijk om gekoeld te drinken als shot, maar kan ook worden verwerkt in cocktails of gecombineerd worden met bruiswater voor een verfrissende longdrink.
Alcoholpercentage: 30% ABV
Categorie: Sinaasappellikeur / feestlikeur
Herkomst: Nederland
Producent: De Kleine Stoker