Van Linschoten Slagers Gin 40% is een echte Rotterdamse gin met als speciale toevoeging Rotterdamse Steakkruiden van Slagerij van Linschoten. Bedacht en ontwikkeld in samenwerking met de Schiedamse distilleerderij Onder de Boompjes. Een gin die bij iedere gelegenheid zijn mannetje staat, maar het beste tot zijn recht komt in combinatie met een mooi stuk vlees.
Slagers gin is een zachte premium gin met een licht pepertje in de afdronk. Speciaal aan deze gin zijn de Rotterdamse steakkruiden die in het recept verwerkt zitten. Deze steakkruiden bevatten een mooie mix van gedroogde groenten zoals knoflook, oregano, koriander en gedroogde peper in combinatie met het beste zeezout. De kruiden komen het best naar voren in combinatie met de bijgeleverde garnituur: Verse sinaasappels die gedroogd en gerookt worden in de worstmakerij.
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Twijfel niet en neem contact met ons op. Dit kan telefonisch via 071-2400285 of via de e-mail op [email protected]. We helpen je graag!
Gerelateerde producten
Vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Twijfel niet en neem contact met ons op. Dit kan telefonisch via 071-2400285 of via de e-mail op [email protected]. We helpen je graag!